№ |
Аты-ж өнү |
Иштеп жаткан жери |
2016-2017-окуу жылынын бүтүрүүчүлөрү |
||
КЛ(б) – 1-13 тайпасы |
||
1. |
Курбанбаева Эделгул |
|
2. |
Муродов Давлатали Хомидович |
|
3. |
Сатыбалдиева Зульфия Джоробековна |
|
4. |
Чирмашева Урматой Абдумаликкизи |
Озбекстан мамлекети, Анджинан областы, Коргон-Тенпе району, Телман айылы |
КЛ(б) – 2-13 тайпасы |
||
1. |
Мамажанова Мактымбубу Абдираимовна |
|
2. |
Умарова Шарапат Манасовна |
КЛ(б) – 1-13 тайпасы |
||
1. |
Адылбек кызы Гулира |
Кара-Суу р-у, Папан айылы №91 Э.Алыкулов атындагы орто мектеби. |
2. |
Аширбекова Айсулуу Шайжалиловна |
|
3. |
ЖолдошкызыЭлвира |
|
4. |
Жүсүбали кызы Асел |
№52 Кыргыз-Түрк достугу мектеби |
5. |
Зикирова Элмира Зикировна |
Алай р/у, Гүлчө айылы, №4 Кадырмамат уулу Абдыразак мектеби |
6. |
Икрамжан кызы Гүлүмкан |
№7 Айдаркен Аблыкасым Фирдавси мектеби |
7. |
Илиязова Нурайым Кубанычбековна |
Кара/Кулжа р/у, Жетим-Дүбү айылы, Таштан суранбаев орто мектеби |
8. |
Калбай кызы Айжан |
№12 Ош шаарындагы Күмүкчү мектеби |
9. |
Канполот кызы Аделия |
Чоң-Алай району, Ж. Бөкөнбаев мектеби |
10. |
Касимова Шохидахон Шухратовна |
№ 69 Ч.Айтматов атындагы орто мектеби. Кара-Суу р/у Нариман айылы. |
11. |
Курбанали кызы Нускайым |
Чоң-Алай р-у, Көк-Суу айылы Чак орто мектеби |
12. |
Курманали кызы Каныкей |
Куланчы Орунбеков орто мектеби |
13. |
Маликова ГульзинаОмаровна |
№24 М.В.Фрунзе орто мектеби |
14. |
Өмөрбек кызы Гүлнар |
Куланчы Орунбеков орто мектеби |
15. |
Рустам уулуКурсан |
№ 105 М.алымбеков орто мектеби |
16. |
Садыкбек кызы Жумакан |
Ош шаары № 37 Г.Айтиев орто мектеби |
17. |
Сейдалиева Асия Ражапалиевна |
Кадамжай, Сары Алтын орто мектеби |
18. |
Тажибаева Нурзейнеп Таирбековна |
Алай р/у Кабылан –Көл айылы, Эшкул Мирзаев |
19. |
Токтобек уулу Исирадин |
Ош шаары, №5 Ж.Бөкөнбаев атындагы мектеп-гимназиясы |
20. |
Улугбек кызы Мадинахон |
Ош шаары №22 С.Шарипов орто мектеби |
21. |
Эмилжан кызы Канайым |
Ош шаары, № Киров орто мектеби |
22. |
Эрмаматова Гүлназик Эрмаматовна |
Кара-Кулжа р/у, Ш.Жээнбековинтернат-лицей |
КЛ(б) – 2-13 тайпасы |
||
1. |
Абдувохидова Нурхон Зайниддинкизи |
|
2. |
Абдыкасым кызы Алина |
|
3. |
Анарбай кызи Гулина |
|
4. |
Асилкызы Зирегул |
|
5. |
Аширалиева Роза Уматаликизи |
|
6. |
Баймырза кызы Курманжан |
|
7. |
Балтабаева ГулжанСултанбековна |
|
8. |
Баходирова Перизат Шерзодкизи |
ЭлТРК журналист |
9. |
Жанибек кызы Патма |
|
10. |
ЖураеваСамарбонуАбдулбариевна |
|
11. |
ИсрайилкызыНургүл |
|
12. |
Калбай кызы Орозгүл |
|
13. |
Кубатбек кызы Акмарал |
|
14. |
Порманова Уулкан Турсунбай кизи |
|
15. |
Садыккызы Жанылмырза |
ОшМУ Пед колледж |
16. |
Токтогул кызы Фарида |
|
17. |
Кадырова КумушойЖамолдинкизи |
ОшМУ ФЮК |
18. |
Кубаткызы Гулиза |
|
19. |
Токталыкызы Мунара |
|
20. |
Шабдираимова Гулнара Жуманалиевна |
|
2015-2016-окуу жылынын бүтүрүүчүлөрү |
1. |
Абдимажут кызы Айгерим |
|
2. |
Абдразак кызы Бегимай |
|
3. |
Асанбеккызы Гүлназ |
К.Бобулов тындагы орто мектеби |
4. |
Аттокур кызы Орозгүл |
артыкчылык диплом |
5. |
Жангазы кызы Бактыгүл |
артыкчылык диплом |
6. |
Женишбек кызы Айжан |
№1 П.Федченко орто мектеби |
7. |
Жээнбек кызы Мээрим |
|
8. |
Исамидин кызы Кымбат |
артыкчылык диплом |
9. |
Калил кызыЫкыбал |
артыкчылык диплом |
10. |
Касимова Мавжуда Бахтияровна |
|
11. |
Кенжебай кызы Жазгүл |
|
12. |
Кубаныч кызы Перизат |
артыкчылык диплом №18 А.Новои орто мектеби |
13. |
Кубатбек кызы Бегимай |
|
14. |
Курбанбек кызы Айчолпон |
|
15. |
Миңбаева ГүлгакыЖуманалиевна |
артыкчылык диплом |
16. |
Мирзаева Машхура Хамиджоновна |
|
17. |
Муминджанова Ранохон Батыровна |
|
18. |
Мухиддинова Адолатхон Рахимжоновна |
|
19. |
Нурмамат кызы Бегимай |
Ак-Суу орто мектеби , Кара-Тейит айылы, |
20. |
ПирмаматкызыАйгерим |
|
21. |
Райимжанова Зиёдахон Хасанбаевна |
|
22. |
Сабирова Гулхаёхон Бабахановна |
|
23. |
Сайдакматова Жайнагүл Орозбаевна |
артыкчылык диплом |
24. |
Сайдамат кызы Нурзада |
артыкчылык диплом Ош шаары, №46 орто мектеби |
25. |
Сражидин кызы Динара |
|
26. |
Толуп кызы Айтунук |
артыкчылык диплом |
27. |
Чеги кызыАйзада |
артыкчылык диплом |
28. |
Эркинбек кызы Чынара |
|
1. |
Айтматова БурмаханЭркебаевна |
1. |
Адылжан кызы Мээрим |
|
2. |
Аллакул кызыЗ ебикан |
артыкчылык диплом ОшМУ Педагогика кафедрасы |
3. |
Алмазбек кызы Тунук |
№30 А.Алиев |
4. |
Аманлаева Гулчирой Мамыржановна |
|
5. |
Асылбек кызы Бермет |
|
6. |
АтамбаеваТажигүл Абдырахмановна |
|
7. |
Атыкулова Асель Чыныбековна |
|
8. |
Бегали кызы Динара |
|
9. |
Жумабек кызы Нургүл |
артыкчылык диплом Саид Баюми атындагы орто мектеби |
10. |
ЖунусаликызыНурпери |
|
11. |
Жунусова ЖанараДжанышовна |
Талипбек Тургунов атындагы мектеби |
12. |
ЗайдиноваНаргизахонДжумабоевна |
|
13. |
КубанычбеккызыГулжайнак |
|
14. |
МурзакеримкызыАйканыш |
|
15. |
Муса кызы Саламат |
|
16. |
НоманжанкызыЖаңылай |
|
17. |
РысбеккызыЭлзада |
|
18. |
СадирбеккызыҮмүт |
ОшМУ филфак |
19. |
Турдумаматуулу Муса |
ОшМУ Пед колледж |
20. |
УмаржановаМастурахонТавакалжановна |
|
21. |
УсупжановаУмидахонАлимжановна |
|
22. |
Хатам кызыМахлиё |