1-курс
№ | Ф.А.А. | Группа | Иштеген жери |
---|---|---|---|
1 | Абдивоситова Айтолкун Газыбековна | ПМИ(м)-1-21 | ОшМУ КМИГД кафедрасы |
2 | Абдураимов Нурсаид Абдукабулович | ПМИ(м)-1-21 | Ошму педфак |
3 | Болотбек кызы Нуркан | ПМИ(м)-1-21 | Ош шаары.ОшКУУ Аккредитация бөлүмү. |
4 | Зулпуева Барчынай Жаныбаевна | ПМИ(м)-1-21 | Ноокат району, К.Каримов а.о.м. |
5 | Имамалиева Айжан Каныбековна | ПМИ(м)-1-21 | Оптима банк в г. Кызыл-Кыя |
6 | Камбар кызы Жамал | ПМИ(м)-1-21 | ОшМУ КМИГД кафедрасы |
7 | Камил уулу Шерзат | ПМИ(м)-1-21 | Ноокат району Борко лицейи |
8 | Карим кызы Гулхан | ПМИ(м)-1-21 | Байыш атындагы орто мектеби |
9 | Курманбек кызы Гулина | ПМИ(м)-1-21 | №31 О. Курбанбаев атындагы орто мектеби Кара-Суу району |
10 | Маккамбаева Кундуз Усоновна | ПМИ(м)-1-21 | Баткен району "Чон-Талаа " орто мектеби |
11 | Махаматташбай кызы Мадина | ПМИ(м)-1-21 | Араван району. √28 Арып Сыдыков Орто мектеби |
12 | Момунова Сайрагул Таласовна | ПМИ(м)-1-21 | РСК Банк |
13 | Мурзабек уулу Мыктыбек | ПМИ(м)-1-21 | Алай району В.И.Ленин атындагы орто мектеби |
14 | Муса уулу Нур-Эгемберди | ПМИ(м)-1-21 | ОшМУ Ы |
15 | Назарали кызы Сабина | ПМИ(м)-1-21 | ОшМУнун "Билим"лицейи |
16 | Омарбекова Айпери Омарбековна | ПМИ(м)-1-21 | Таш-Коргон гимназия мектеби. Ноокат району |
17 | Сайдулла кызы Назгул | ПМИ(м)-1-21 | Катта-Талдык айыл окмоту |
18 | Сайпидинова Мээримай Сайпидиновна | ПМИ(м)-1-21 | 17 Ю.А.Гагарин мектеп-гимназиясы |
19 | Суйоркул кызы Нурайым | ПМИ(м)-1-21 | ОшМУнун индустриалдык-педагогиклык колледжи. |
20 | Ташиева Айнура Самидиновна | ПМИ(м)-1-21 | Ошгу, медфак Ташиева Айнура |
21 | Токтогулова Акылай Рыскуловна | ПМИ(м)-1-21 | Талас, Калба а.о |
22 | Шералиев Бакытбек Сатыбаевич | ПМИ(м)-1-21 | Кара-Суу дүлөй балдар үчүн атайын жалпы билим берүүчү жатак мектеби |
23 | Ысманова Гулдана Садыковна | ПМИ(м)-1-21 | Философия жана политология кафедрасы |
24 | Эрмек кызы Мираида | ПМИ(м)-1-21 | ОшМУ КМИГД кафедрасы |
2-курс
№ | Ф.А.А. | Группа | Иштеген жери |
---|---|---|---|
1 | Акылбекова Айназик Акылбековна | ПМИ(м)-1-20 | Кара-Кулжа районуна караштуу Жусуп Мамыр атындагы орто мектеби |
2 | Амир кызы Айчурок | ПМИ(м)-1-20 | Б.Сыдыков атындагы Кыргыз Өзбек эл аралык Университети Табигый-Педагогика жана Маалыматтык Технологиялар Факультети |
3 | Газиева Айзада Джуруалиевна | ПМИ(м)-1-20 | ОшМУ ФЮК |
4 | Жакыпова Омуркан Жакыповна | ПМИ(м)-1-20 | Б.Сыдыков атындагы Кыргыз-Өзбек Эл аралык университети МФОУ кафедрасы |
5 | Жумабаева Айпери Дастановна | ПМИ(м)-1-20 | Кара-Суу району.#33 III Интернационал орто мектеби |
6 | Жээнбекова Назгул Эркинбековна | ПМИ(м)-1-20 | #130 Шабы Жумаев а.о мектеби |
7 | Ильичбек кызы Айчолпон | ПМИ(м)-1-20 | ОшМУнун Юридика факультети |
8 | Калбаев Жанболот Искендерович | ПМИ(м)-1-20 | ОшМУнун МИТ факультети |
9 | Кубанычбек кызы Роза | ПМИ(м)-1-20 | Ош облусу Ноокат району Т.Айбашев орто мектеби |
10 | Мамытова Адина Махаматжановна | ПМИ(м)-1-20 | Ош шаары #14 Каныбек Алтыбаев атындагы орто мектеби |
11 | Мурзакмат кызы Элнура | ПМИ(м)-1-20 | Исхак окуу борбору |
12 | Парпиев Музаффар Иброхимжонович | ПМИ(м)-1-20 | Б.Сыдыков атындагы Кыргыз Өзбек эл аралык Университети Табигый-Педагогика жана Маалыматтык Технологиялар Факультети |
13 | Равшан уулу Сыймык | ПМИ(м)-1-20 | ОшМУнун МИТ факультети |
14 | Саматова Амина Абдисадировна | ПМИ(м)-1-20 | Зуура Нурматова атындагы Жалал-Абад кыздар лицейи / Жалал-Абад шаары |
15 | Сатыбалдыева Гулзина Момунбековна | ПМИ(м)-1-20 | Ош шаарындагы#23 И.В.Панфилов атындагы мектеп-гимназиясы |
16 | Сыдыкова Бегимай Бактияровна | ПМИ(м)-1-20 | ОшМУнун МИТ факультети |
17 | Халмурзаев Алишер Кудратыллаевич | ПМИ(м)-1-20 | Кара-Суу району Муратхан Сабиров атындагы #65 профидьдик гимназия мектеби |
18 | Шермаматов Жолдошбек Женишбекович | ПМИ(м)-1-20 | ОшМУнун маалымат борбору |
ПМИ(б)-1-18 тайпасы
№ | Аты-жөнү | Тайпасы | Практикадан өтүү орду |
---|---|---|---|
1 | Абдивали кызы Ай-Тунук | ПМИ(б)-1-18 | "Заман" жарнак борбору |
2 | Абдижапар кызы Бактыгул | ПМИ(б)-1-18 | Карасуу районуна караштуу Асан-Чек айылы, №33 “III Интернационал” орто мектеби |
3 | Акунова Гулайым Эркинбековна | ПМИ(б)-1-18 | Ош шаардык мэриясы |
4 | Аманова Наргиза Жоробаевна | ПМИ(б)-1-18 | Ош шаардык мэриясы |
5 | Апажанова Бегимай Базарбаевна | ПМИ(б)-1-18 | Кара-Суу "Билим" лицейи |
6 | Аширали кызы Элиза | ПМИ(б)-1-18 | Ош шаардык мэриясы |
7 | Аширбаева Юлдузхон Даврановна | ПМИ(б)-1-18 | Кара-Суу району, Алим-Тобо айылы № 93 Алим-Тепе мектеби |
8 | Гадоев Саломидин Сагындыкович | ПМИ(б)-1-18 | Ош шаардык мэриясы |
9 | Дуйшонбек кызы Айзада | ПМИ(б)-1-18 | Гос.регистр, Ош |
10 | Жаанбаева Кызбурак Чолпонбаевна | ПМИ(б)-1-18 | “BAIKA” цехи, Ош ш. |
11 | Камалдинова Бузинаткан Камалдиновна | ПМИ(б)-1-18 | "Секом" ББӨБ |
12 | Кубанычбек кызы Гулиза | ПМИ(б)-1-18 | "Калейдоскоп" полиграфия борбору |
13 | Мамаджанова Кылымгул Маматовна | ПМИ(б)-1-18 | ОшГУ, Мат.анализ кафедрасы |
14 | Мамасалиева Аймира Мамасалиевна | ПМИ(б)-1-18 | ОшМУнун Ноокат гимназиясы |
15 | Нарынбек кызы Канзада | ПМИ(б)-1-18 | Полиграфия "Датка принт" |
16 | Нурлан кызы Элмира | ПМИ(б)-1-18 | ОшМУ Кара-Суу гимназиясы |
17 | Ойчиева Сауле Эрмековна | ПМИ(б)-1-18 | "СТАРТУМ" учебный центр Жалал-Абад шаары |
18 | Осмоналиева Мээрим Таирбековна | ПМИ(б)-1-18 | А.Мамыров атындагы орто мектеп |
19 | Рахманкулова Тахмина Илязовна | ПМИ(б)-1-18 | "Заман" жарнак борбору |
20 | Сабирова Айтикан Акжолбековна | ПМИ(б)-1-18 | Ош обл., Өзгөн району, Куршаб айылында Капитал банк |
21 | Токтогулова Диана Калиловна | ПМИ(б)-1-18 | Базар-Коргондогу РСК банктын филиалы |
22 | Турабаева Кумушхон Нурмахмитовна | ПМИ(б)-1-18 | Ноокат району Жаңы Ноокат айылы, Токтогул Сатылганов атындагы санатория лык жатак мектеп интернаты |
23 | Урунбаев Жолдошбек Исманалиевич | ПМИ(б)-1-18 | Чоң-Алай районуна караштуу "Кара-Кабак" орто мектеби |
24 | Хасанбай кызы Уулбубу | ПМИПМИ(б)-1-18 | Полиграфия "Датка принт" |
25 | Шайырбек кызы Айкокул | ПМИ(б)-1-18 | Госрегистр, Ош |
26 | Эсенбек кызы Самара | ПМИ(б)-1-18 | Полиграфия борбору “Кент Арт” |
ПМИ(б)-1-2-17 тайпасы
№ | Аты-жөнү | Тайпасы | Практикадан өтүү орду |
---|---|---|---|
1 | Абдирашутова Зейнегул Абдирашутовна | ПМИ(б)-1-17 | РСК банк |
2 | Акылбек уулу Эламан | ПМИ(б)-1-17 | Nomad Software KG полиг.центр |
3 | Арапбай кызы Аксана | ПМИ(б)-1-17 | |
4 | Диярова Барчынай Мурадиловна | ПМИ(б)-1-17 | Билим лицейи |
5 | Иса уулу Чынгыз | ПМИ(б)-1-17 | Бишкекте |
6 | Каныбек кызы Гулнур | ПМИ(б)-1-17 | О.Сайдилкановдун автордук мектеп гимназиясы |
7 | Колдошов Ыдырыс Ражапалиевич | ПМИ(б)-1-17 | Кызыл-Кыя ш., №4 орто мектеби |
8 | Мамыталиева Нурхан Мамыталиевна | ПМИ(б)-1-17 | Б.Алыкулов атындагы орто мектеби |
9 | Нурбек уулу Беганаз | ПМИ(б)-1-17 | kg груп строительный компания |
10 | Нурланбек кызы Зуура | ПМИ(б)-1-17 | Билим лицейи |
11 | Рысбекова Гулбара Рысбековна | ПМИ(б)-1-17 | Рекорд окуу борбору |
12 | Сайпидинова Мээримай Сайпидиновна | ПМИ(б)-1-17 | Алишер Навои гимназия мектеби |
13 | Сражидин уулу Нурбек | ПМИ(б)-1-17 | Secom окуу борбору |
14 | Суйоркул кызы Нурайым | ПМИ(б)-1-17 | ИПК колледжи |
15 | Токсонбай уулу Куткелди | ПМИ(б)-1-17 | ИПК колледжи |
16 | Абдивоситова Айтолкун Газыбековна | ПМИ(б)-2-17(р) | ОшМУ, КМИГД кафедрасы |
17 | Абдуллаева Камола Раимжановна | ПМИ(б)-2-17(р) | Меганет полиг.центр |
18 | Адиева Зухра Аскарбековна | ПМИ(б)-2-17(р) | ОшКУУ |
19 | Алмазбек уулу Бегали | ПМИ(б)-2-17(р) | Папан орто мектеби |
20 | Жаныбеков Абдилхамит Абдурасулович | ПМИ(б)-2-17(р) | Секом билим беруу мекемеси |
21 | Жоробайева Нуржан Назырбековна | ПМИ(б)-2-17(р) | Жалал-Абад мэриясы |
22 | Канат кызы Айжан | ПМИ(б)-2-17(р) | Айыл банк |
23 | Мамашарип кызы Жумагул | ПМИ(б)-2-17(р) | |
24 | Мырзабекова Сонайым Бактыбековна | ПМИ(б)-2-17(р) | Ошка компаниясы |
25 | Ниязбек кызы Роза | ПМИ(б)-2-17(р) | полиг.центр |
26 | Нурахунов Бекзад Айбекович | ПМИ(б)-2-17(р) | Жеке ишкана |
27 | Сыргак уулу Шерсултан | ПМИ(б)-2-17(р) | |
28 | Таалайбек кызы Атыргул | ПМИ(б)-2-17(р) | Эко Исламик банк |
29 | Турганбаева Зейнеп Бакытовна | ПМИ(б)-2-17(р) | Рекорд билим берүу мекемеси |
30 | Урустомов Мурат Элчибекович | ПМИ(б)-2-17(р) | ФЮК колледж |
31 | Шайдуллаев Бекболот Камилович | ПМИ(б)-2-17(р) | ВЫШМОП |
32 | Шамшидин кызы Самара | ПМИ(б)-2-17(р) | Баракат билим берүү мекемеси |
33 | Шамшиева Буажар Кочкорбаевна | ПМИ(б)-2-17(р) | Талас сапат лицейи |
34 | Эмирбек кызы Эльвира | ПМИ(б)-2-17(р) | Баткен обл,”Кыргызстандын Он жылдыгы” орто мектеби |
35 | Эрмек кызы Мираида | ПМИ(б)-2-17(р) | ОшМУ, КМИГД кафедрасы |